ROZPOCZYNAMY PRACE PROJEKTOWE WNĘTRZA DOMU W WARSZAWIE

Styl glam loft

Myślą przewodnią było stworzenie wnętrz o wyraźnym podziale funkcjonalnym, podkreślonym zarówno kolorem, detalem, jak i rozwiązaniami meblowymi.

Koncepcja zakładała połączenie elementów z pogranicza projektowych LOFT i stylu GLAMOUR, co miało nadać wnętrzom wyjątkowy charakteru

Glamour to styl, który uwielbia blask, przepych, daje nam poczucie luksusu i elegancji. Z kolei loft to surowy charakter, ciemne barwy, wysokie, przestronne i pozbawione dodatków wnętrza. Jak się okazuje, tak odmienne style wnętrzarskie można świetnie ze sobą skomponować, bo uzupełniają się idealnie!

Dużą zaletą takiego połączenia jest przestrzeń, którą mamy w lofcie, a dodatki kochają przestrzeń, której ten blask stylu glamour służy. Na dużej przestrzeni możemy sobie pozwolić na mnogość pięknych antyków, wazonów czy eleganckie bibeloty, zachowując przy tym stonowane tło kojarzone z loftem. Betonowa ściana okryta starą cegłą pozwoli Ci niecodziennie wyeksponować ogromne kryształowe lustro w złotych ramach czy ozdobne komody w stylu glamour.

Dzięki takim rozwiązaniom wnętrze nabiera ciekawego charakteru, nadal pozostając funkcjonalne i komfortowe w codziennym użytkowaniu. Można więc śmiało powiedzieć, że w glam loft luksus idzie w parze z wygodą!

Comments are closed.